Bird Box izle Türkçe Dublaj | Filmkolikhd.net
Sitemizde 600 kategoride toplam 2588 film bulunmaktadır.

Bird Box izle Türkçe Dublaj

1.449 kez izlendi.

IMDB: 6.6

21 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Bird Box izle Türkçe Dublaj
Bird Box, peşlerinde olanlardan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini konu ediyor. Her şey tam beş yıl öncesinde başlamıştır. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmamıştır. Nehir kenarında terk edilmiş bir evde kalan aile, bugünlere her adımlarını planlayarak gelmiştir. Ailesini güvende olabilecekleri bir yere götürmenin hayalini kuran Malorie ve çocukları için artık gitme vakti gelir. Ancak bu yolculuk oldukça tehlikelidir. Tek bir hataları ölümlerine sebep olacaktır. Her şeyden önemlisi de yolculuk sırasında ne olursa olsun gözlerinin bağlı olması gerekir. Zekalarına ve geliştirdikleri duyma yetilerine güvenerek çıktıkları bu yolculukta Malorie ve çocukları yalnız değildir. Peki onların peşinde olan insan mı, hayvan mı, yoksa bir canavar mıdır?

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

  1. shit dedi ki:

    genellikle karanlık bir ortamda geçen dram filmine birazcık bilimkurgu eklemişler. birde dublajda seslendiren kadının bir nefeste cümleyi tamamlamadaki başarısızlığı ve ses vurgusundaki yetersiz kalışı, film çekilmez oluyor.

Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız bize "[email protected]" adresinden ulaşabilirsiniz.